Начало >Добруджа >Общество

На Първи юни деца отново ще рисуват по фасадата на музея в градския парк на Добрич

30.05.2019 г. 11:40:56 ч.
/
На Първи юни деца отново ще рисуват по фасадата на музея в градския парк на Добрич
На 1 юни от 10.00 до 18.00 часа Регионален исторически музей - Добрич за пореден път ще даде възможност на добричките деца да изявят своите умения в областта на изобразителното изкуство. С четки, водни и темперни боички, които сами трябва да си носят, те ще могат да изрисуват част от стъклената фасада на музея в градски парк "Свети Георги". През целия ден със свободен вход ще работи експозицията "Природата на Добруджа", където децата ще могат да се запознаят с богатото биоразнообразие на родния си край.

Коментирайте
Подобни новини
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Фолклор оглася лапидариума на „Стария Добрич“ на Еньовден (СНИМКИ)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Община Добрич представи резултатите и мерките за управление на климатичните рискове по проект „АРКАДИЯ“ (ВИДЕО)
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Зрелостниците на гимназията по туризъм получиха дипломите си в Дом-паметник "Йордан Йовков"
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод празника на фармацевтите
Председателят на РФК в Добрич с поздрав към своите колеги по повод празника на фармацевтите



Яндекс.Метрика