Начало >Добруджа >Общество

Наградиха Ралица Валентинова Йорданова като „Ученик на годината“ в Добрич

25.09.2025 г. 13:30:44 ч.
/
Наградиха Ралица Валентинова Йорданова като „Ученик на годината“ в Добрич
Ралица Валентинова Йорданова – възпитаник на Езикова гимназия „Гео Милев“, е „Ученик на годината“ в Добрич за 2025 година. Отличието ѝ бе връчено днес по време на тържествената сесия на Общински съвет – Добрич, по случай празника на града.

Ралица е с две пълни шестици на държавните зрелостни изпити – по български език и литература и по английски език. С пълно отличие в дипломата и през целия период на обучение системно участва и се класира на областно и национално ниво на олимпиади, посочи председателят на Общинския съвет Красимир Николов, който връчи отличието на Ралица Йорданова.

Николов припомни и решението на Общинския съвет от 11 юни 2024 година, с което бе учредена наградата „Ученик на годината“. Тя е индивидуална и се присъжда на ученик от 12-и клас за положените усилия по време на образованието, за личностно и творческо развитие.

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика