Начало >Добруджа >Криминални

Навлизане в насрещното платно - причина за катастрофата вчера край с. Подслон

28.09.2021 г. 09:56:52 ч.
/
Навлизане в насрещното платно - причина за катастрофата вчера край с. Подслон
Навлизане в насрещното платно е причина за вчерашната катастрофа край с. Подслон, при която пострадаха две 19-годишни момичета, става ясно от бюлетина на ОД на МВР. Както радио „Добруджа“ съобщи вчера, съобщение за пътния инцидент е получено в полицията около 07:45 часа. На място е установено, че лек автомобил „Опел“, управляван от 19-годишна жена, навлиза в лентата за насрещно движение и допуска ПТП с насрещно движещия се лек автомобил „Опел“, управляван от 34-годишен мъж. Малко по-късно лек автомобил „Фолксваген“, управляван от 36-годишен мъж, се блъска в лекия автомобил, управляван от 19-годишната жена. В МБАЛ Добрич са настанени водачката на опела и пътуващата с нея жена, също на 19 години. Двете са с множество фрактури, без опасност за живота.

Коментирайте
Подобни новини
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
С фрактури, но без опасност за живота е жената, блъсната от автобус в Добрич
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Мотоциклетист е пострадал при катастрофа по пътя между Каварна и Балчик
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Жена е блъсната на булевард "Добруджа" в Добрич
Водните аварии днес
Водните аварии днес



Яндекс.Метрика