Никола Стоянов от КПС „Добруджа 2021“ с три републикански титли

01.08.2022 г. 13:21:37 ч.
/
Никола Стоянов от КПС „Добруджа 2021“  с три републикански титли
Три златни медала спечели Никола Стоянов от клуба по плувни спорове „Добруджа 2021“  на държавното лично отборно първенство за младша и старша възраст. На шампионата, който се проведе миналата седмица във Варна, Стоянов стана трикратен републикански шампион на 50, 100 и 200 м свободен стил при момчета 13-14 години. Той спечели и бронзов медал на 100 м бътерфлай.
Клуб „Добруджа2021“ с треньори Антония Михова и Веселин Нейков, участва на държавното първенство с 9 състезатели от двете възрастови групи.
Отборът  младша възраст в състав Виктор Василев, Димитър Узунов, Илиян Якимов и Никола Стоянов заеха четвъртото място на двете щафети 4×100 и 4×200 свободен стил.
Виктор Василев записа четвърто място на 200 м бътерфлай.

снимки: фейсбук страница на КПС "Добруджа 2021"