Начало >Добруджа >Общество

Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител

23.06.2026 г. 09:06:58 ч.
/
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител Руслан Томов отправя поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител. В него се казва:

Скъпи държавни служители,
 
 Поздравявам Ви сърдечно по случай Вашия професионален празник – Деня на държавния служител!
Вашата всеотдайност, компетентност и чувство за дълг са в основата на доброто функциониране на нашата държава. Вие сте опората, която гарантира приемствеността между поколенията, стабилността и сигурността в обществото.
В ежедневната си работа сте изправени пред динамиката на времето, предизвикателства и взискателността на обществото, но въпреки трудностите, с търпение, честност и професионализъм успявате да ги преодолявате и да служите на гражданите с внимание и уважение. Вашият принос е безценен. Приемете искрените ми благодарности.
Нека този ден бъде повод за признание към всеки един от Вас, както и за лична гордост от работата. Пожелавам Ви здраве, сили и удовлетворение от труда!
Бъдете все така достойни представители на държавната служба!
 
Честит празник!        
 
 С уважение,
                             
РУСЛАН ТОМОВ
Областен управител на oбласт Добрич


Коментирайте
Подобни новини
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Водните аварии днес
Водните аварии днес
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения
Робоклуб „Хелиос“ от Добрич с нови постижения



Яндекс.Метрика