Начало >Добруджа >Общество

Областният управител участва в заседание на Комитета за наблюдение на програма „Интеррег V-A Румъния – България“

08.12.2016 г. 12:46:34 ч.
/
Областният управител участва в заседание на Комитета за наблюдение на програма „Интеррег V-A Румъния – България“
В качеството си на член на Комитет за наблюдение по програма „INTERREG V-A Румъния-България“, Областният управител Детелина Николова участва днес в шестото заседание на Комитета за наблюдение на програмата, което се провежда в Плевен. 
         Участниците във форума от българска и румънска страна ще се запознаят с процеса на оценка и всички селектирани проекти. В дневния ред е предвидено да се обсъдят предложените за избор проекти.
         В рамките на заседанието членовете на Комитета за наблюдение на програмата ще вземат решение за списък на одобрените проектни предложения. С презентация ще се представи Управляващият орган на програма „INTERREG V-A Румъния-България“. В следобедните часове на заседанието, според дневния ред, е предвидено да се обсъди и приеме предложение за отправяне на бъдещи покани за представяне на проекти.
Източник:ИА ДОБРУДЖА

Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за неделя - 28 юни
Прогноза за неделя - 28 юни
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Културната програма в Добрич за времето от 29 юни до 5 юли 2026 г.
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец



Яндекс.Метрика