Начало >Добруджа >Регионални

Община Генерал Тошево ще монтира още камери за видеонаблюдение в центъра на града

02.08.2022 г. 12:01:59 ч.
/
Община Генерал Тошево ще монтира още камери за видеонаблюдение в центъра на града
Община Генерал Тошево ще монтира допълнително видеонаблюдение в централната градска част заради зачестилите случаи на изхвърлени отпадъци на площада.
Пространството пред надписа Генерал Тошево отблъсква преминаващите всяка сутрин хора с мръсотия, причинена от действията на недобросъвестни младежи. Огромни количества обелки от слънчоглед, пластмасови бутилки, кенчета от енергийни напитки и други отпадъци ни посрещат по плочите всяка сутрин. Обект на вандалски прояви целогодишно е и фонтанът, където системно се изхвърлят парчета тухли и се ползва за „градска баня“ противно на указателната табела, посочват от Община Генерал Тошево, като отбелязват, че в градския парк гледката подобна, особено в почивните дни, въпреки че там има поставено видеонаблюдение в различни точки, което работи денонощно.
В тази връзка Община Генерал Тошево ще монтира още камери за видеонаблюдение, като превантивна мярка срещу безотговорно отношение на подрастващите жители на общината.

Коментирайте
Подобни новини
Камерният музикален фестивал „В Двореца“ събира музикални светове в четири тематични вечери
Камерният музикален фестивал „В Двореца“ събира музикални светове в четири тематични вечери
Над 2 500 изпълнители се очаква да вземат участие тази година в събора край Дебрене
Над 2 500 изпълнители се очаква да вземат участие тази година в събора край Дебрене
Утре стартира основният ремонт на 29 км третокласни пътища в община Генерал Тошево
Утре стартира основният ремонт на 29 км третокласни пътища в община Генерал Тошево
Училището в село Стефаново вече разполага с модерен STEM център (СНИМКИ)
Училището в село Стефаново вече разполага с модерен STEM център (СНИМКИ)



Яндекс.Метрика