ОКОНЧАТЕЛНО: Ветераните излизат срещу Левски на 26 март

13.03.2015 г. 15:15:00 ч.
/
ОКОНЧАТЕЛНО: Ветераните излизат срещу Левски на 26 март
От Българския футболен съюз са насрочили дата за изиграването на полуфиналната среща в първенството за ветерани между Добруджа и Левски. Мачът ще бъде на 26 март от 15.00 часа в Габрово. Победителят ще бъде определен само в един двубой, след постигната предварително договорка между двата клуба, обясни за радио „Добруджа" областният координатор на футболния съюз – Иван Манолов. Той припомни, че по регламент в аматьорския футбол, при равенство в редовното време, директно се преминава към изпълнение на дузпи.
Припомняме, първоначално полуфиналът трябваше да се играе в края на октомври, след което бе отложен за ноември, като се стигна до поредно отлагане за след нова година. Ето, че четиримесечното чакане завърши и ветераните на Добруджа и Левски ще се изправят един срещу друг в сблъсък за определяне на първият финалист.
Съперници в другия полуфинал са ветераните на Марица (Пловдив) и Манастирище (област Враца). Те ще изиграят два мача при разменено гостуване.


Коментирайте
Подобни новини
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Спортните клубове не са получили от Община Добрич средствата за високо спортно майсторство (ВИДЕО)
Спортните клубове не са получили от Община Добрич средствата за високо спортно майсторство (ВИДЕО)
Третият кръг от Държавното първенство по плажен волейбол ще се проведе в Шабла
Третият кръг от Държавното първенство по плажен волейбол ще се проведе в Шабла



Яндекс.Метрика