Начало >Добруджа >Общество

Остават часове до първото организирано вечерно бягане в Добрич

01.11.2019 г. 14:20:48 ч.
/ ИА Добруджа
Остават часове до първото организирано вечерно бягане в Добрич
Броени часове остават до първото вечерно бягане в Добрич, част от инициативата „Бягай с мен”. Организаторите са избрали Деня на народните будители, за да разпространят спортната активност сред добричлии не само в почивните, но и в делничните дни, а вече и вечери.

Часът на старта е 19.00, а мястото - Градски парк „Св. Георги”, павилиона за фреш. Всички ентусиасти могат да се включат в предизвикателството.

Инициаторите са създали събитие във Фейсбук, като до момента над 70 души са заявили интерес за участие.
„Бъдете будни и се включете във вечерното организирано тичане и си осигурете един приятен завършен на работната седмица”, призовават организаторите Александър Тодоров и Николай Георгиев, които са част от благотворителната общност „ЧРЕЗ СПОРТ КЪМ ЗНАНИЕ”.

Припомняме, че двамата организираха благотворителен маратон в края на месец септември, чрез който бяха закупени повече от 270 книги за Регионална библиотека „Дора Габе”.
 

 

Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Прогноза за времето в понеделник, 29 юни
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Част от ул. „Сан Стефано“ ще бъде затворена на 29 и 30 юни заради ремонт
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Работещите в държавната администрация излизат утре на протест
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре
Жълт код за опасни горещини в цяла България утре



Яндекс.Метрика