От 8 декември изплащат пенсиите с коледните добавки

01.12.2014 г. 13:55:00 ч.
/ ИА Добруджа
От 8 декември изплащат пенсиите с коледните добавки
Изплащането на пенсиите чрез пощенските станции ще започне на 8 декември (понеделник) и ще приключи на 17 декември 2014 г. (сряда). Това съобщават от Националния осигурителен институт (НОИ). Изплащането на пенсиите ще бъде извършено съобразно изготвен график, който ще бъде предварително обявен във всяка пощенска станция в страната.
От осигурителния институт посочват, че преводите на сумите за декемврийските пенсии по сметки на пенсионерите, които получават пенсиите си по банков път, ще бъдат извършени на 8 декември 2014 г.
Заедно с пенсиите си за м. декември, пенсионерите, на които пенсията или сборът от пенсия/и заедно с добавките и компенсациите към тях е до 286,00 лв. включително, ще получат еднократна сума в размер на 40,00 лева, допълват от НОИ.

Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Изборите за нов ВСС до средата на октомври, решиха в парламента
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"



Яндекс.Метрика