Отборът на СУ "П.Р.Славейков" спечели общинския етап на Ученическите игри по баскетбол за момчета 5-7 клас

02.03.2024 г. 07:56:40 ч.
/
Отборът на СУ "П.Р.Славейков" спечели общинския етап на Ученическите игри по баскетбол момчета 5-7 клас. Състезанието се проведе от 26 февруари до 1 март в спортна зала УСШ. На второ място завърши отборът на ОУ „Хан Аспарух“.
Срещите бяха много оспорвани и донесоха много емоции.
Класиралите се на 1,2,3 място бяха наградени с флагчета и медали от председателя на комисията по спорт към общински съвет Добрич Николета Иванова. Победителите придобиват право да участват в следващия  областен етап на УИ. УИ продължават на 05.03 с другите възрастови групи

Общинските ученически игри са финансирани от Община Добрич и организирани от СК УСТМД-„Добруджа“.

V-VII клас: момчета