Начало >Добруджа >Общество

Отиде си пожарникарят Александър Шестаков

03.05.2026 г. 17:12:21 ч.
/
Отиде си пожарникарят Александър Шестаков
След продължителна битка с онкологично заболяване днес е починал Александър Шестаков от Добрич, съобщи неговата съпруга Той  работеше като старши пожарникар в РД „Пожарна безопасност и защита на населението“ – Добрич.

През последните две години в негова подкрепа в Добрич бяха организирани редица благотворителни инициативи. Шестаков е починал днес, след като  в края на миналия месец бе приет в болница в Бургас, след рязко влошаване на състоянието след проведена поредна химиотерапия в Турция.

Кампанията „Да помогнем на Шестаков да живее“ стартира на 6 септември 2024 г. и приключва днес – 3 май 2026 г., пише съпругата му Марияна Шестакова.
Тя благодари на всички, които са подкрепили семейството в трудния период:
„От сърце благодаря на всички дарители, които ни подкрепиха! Вашата помощ, вяра и човечност ни позволиха да се борим за всеки миг заедно. Благодарение на вас имахме още време със Сашо. Никога няма да забравя това и вечно ще помня колко важна е всяка подкрепа.“

Поклонението ще се състои на 4 май от 14:00 до 15:30 часа в траурен дом „Харон“ в Добрич.
 
Медийна грипа „Добруджа“ изказва своите искрени съболезнования на семейството и близките му!


Коментирайте
Подобни новини
Прогноза за 4 май
Прогноза за 4 май
Вестник ГЛАС:Образование, успехи  и паметни дати
Вестник ГЛАС:Образование, успехи и паметни дати
Временна организация на движението в Добрич заради резитба на дървета
Временна организация на движението в Добрич заради резитба на дървета
DARA заминава в неделя за конкурса „Евровизия 2026“ във Виена
DARA заминава в неделя за конкурса „Евровизия 2026“ във Виена



Яндекс.Метрика