Пламен Георгиев излиза в отпуск докато приключи проверката на прокуратурата срещу него

04.04.2019 г. 11:30:14 ч.
/
Пламен Георгиев излиза в отпуск докато приключи проверката на прокуратурата срещу него
Председателят на КПКОНПИ Пламен Георгиев излиза в отпуск, докато тече проверката срещу него от прокуратурата. Това се посочва в негово изявление, изпратено до медиите. 
Днес прокуратурата е започна проверка срещу Георгиев заради негова имотна сделка. 
По думите на Георгиев той излиза в отпуск, за да осигури нормалното протичане на проверката и нейната безпристрастност, както и за да няма никакво съмнение, че по какъвто и да е начин би повлиял на резултатите от нея.
Той заявява още, че винаги е спазвал законите и дейността му се е ръководила от високи морални принципи и професионални стандарти. Георгиев заявява, че образуваната проверка е повод да се установи, че никога не е извършвал каквито и да е противоправни действия.
Снимка:gdb.rferl.org
Източник:БТА

Коментирайте
Подобни новини
ГИТ спря 209 опасни работни места в строителството
ГИТ спря 209 опасни работни места в строителството
Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин
Откриха мъртва издирваната туристка в Пирин
Издирват млада жена, изчезнала в Пирин
Издирват млада жена, изчезнала в Пирин
Министър Петрова: До два месеца очакваме резултат от преговорите с "Боташ"
Министър Петрова: До два месеца очакваме резултат от преговорите с "Боташ"



Яндекс.Метрика