ПЛУВАНЕ: Димитър Георгиев с 4 златни медала от държавното за деца

07.12.2025 г. 19:11:52 ч.
/
ПЛУВАНЕ: Димитър Георгиев с 4 златни медала от държавното за деца
Четири  златни и един сребърен медал спечели състезателят на КПС „Добруджа“ Димитър Георгиев от Държавното лично отборно първенство за деца (11-12години), което се проведе в Пловдив. Димитър стана първи на 100, 200 и на 400 метра свободен стил, като завърши на второ място в най-късата дистанция в тази дисциплина – 50 метра.

На 100 метра Димитър финишира за време 57.52 сек, на около секунда и половина пред втория. На 200 метра резултатът му бе 2:05.88 м., като сребърният медалист завърши на около 6 секунди след добричлията. На 400 метра резултатът му бе 4:29.99 мин.

Четвъртата титла Георгиев завоюва в дисциплината 50 метра бътерфлай.

Коментирайте
Подобни новини
Президентът на СКГ „Алексия“  ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
Президентът на СКГ „Алексия“ ще предложи треньорите в клуба за наградата „Отбор на месеца“
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи



Яндекс.Метрика