Начало >Добруджа >Криминални

Почерпен мъж пострада след падане от електрическо превозно средство в градския парк

10.03.2023 г. 11:41:40 ч.
/
Почерпен мъж пострада след падане от електрическо превозно средство в градския парк
Мъж в нетрезво състояние е пострадал, след като е паднал от електрическо превозно средство в градския парк. Сигнал за произшествието е подаден в Полицията от преминаващ гражданин за настъпило ПТП в района на градски парк. На мястото е установен е 51-годишен водач на електрическо превозно средство. Движейки се по алея в градския парк, мъжът губи контрол над превозното средство и пада в отводнителен канал. Пострадалият е отведен в болницата, където е настанен за лечение с комоцио и охлузни рани по ръцете и главата, без опасност за живота. Водачът е изпробван за употреба на алкохол с техническо средство, установена е концентрация 2,10 промила в кръвта. ПТП-то е обслужено по административен ред.

Коментирайте
Подобни новини
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Трима  задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
Трима задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие



Яндекс.Метрика