Полицейски началник изхвърли ордените си пред централата на МВР

05.03.2017 г. 09:40:48 ч.
/
Полицейски началник изхвърли ордените си пред централата на МВР
Полицейски началник демонстративно изхвърли всичките си ордени и отличия пред централата на МВР, съобщава Нова телевизия.
Валентин Бучински е от 25 години в системата на МВР, като се твърди, че репутацията му е безупречна. Директор е на полицията в Перник от 2015 г., но тази седмица беше уволнен.
Половин месец след назначаването на служебното правителство разбрал, че се готви отстраняването му. Срещу него започва разследване заради сигнали от служители.
"Безкрайно съм обиден и повече не желая тези награди да се намират в дома ми. Желая да ги върна на МВР", изтъкна Бучински.
Той твърди, че в МВР при служебното правителство е налице политически реваншизъм.
Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Петър Витанов защити проекта на ПБ за държавния бюджет
Петър Витанов защити проекта на ПБ за държавния бюджет
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
5,7% е целевият бюджетен дефицит за настоящата година
Повишават пенсията за старост
Повишават пенсията за старост
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин



Яндекс.Метрика