Начало >Добруджа >Култура

Последният от Великденските концерти с орган е тази вечер (ВИДЕО)

13.04.2017 г. 13:15:56 ч.
/ ИА Добруджа
Последният от Великденските концерти с орган е тази вечер (ВИДЕО)
Заключителният концерт от поредицата Великденски класически концерти е тази вечер от  19.00 ч. в Концертна зала „Добрич“. Публиката ще има възможност да се наслади на музиката на Бах, Страделла, Хендел, Джеминиани, Лист и Форе. Ще ги представят органиста Мария Славова, Светлана Анчева – обой и тенорът и пианист Георгиос Филаделфевс. „Очакваме една пълна зала и една доволна публика, защото концертът е изключителен.“ казват изпълнителите. Входът в Органова зала е свободен. 

Виж видеото


Коментирайте
Подобни новини
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Уникална изложба на историческия комикс гостува в Добрич (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Галин Ненов отвори своето откровение "Щастието.То обича тишината" за приятели и почитатели (СНИМКИ)
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
Бароков концерт на свещи ще потопи публиката в в Добрич в магията на музиката на Бах и Хендел
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект
РИМ – Добрич и Софийска градска художествена галерия със съвместен проект



Яндекс.Метрика