Начало >Добруджа >Регионални

Повреда в ПС Горица остави три тошевски села без вода

17.02.2016 г. 09:49:26 ч.
/
Повреда в ПС Горица остави три тошевски села без вода
Изгоряла трафомашина на ПС Горица е причина за нарушеното водоподаване в селата Преселенци, Горица и Василево. Това обясни за радио „Добруджа“ зам. директорът на В и К Добрич инж. Павел Павлов. Днес трябва да бъде доставена новата трафомашина, която ще бъде монтирана още тази вечер.  Има технологично време да се напълнят тръбите. Тази нощ или най-късно утре сутринта водоподаването ще бъде нормализирано, каза още инж. Павлов.
Снимка:watrnews.com

Коментирайте
Подобни новини
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)
Добрички общински съвет ще заседава на 24 юни
Добрички общински съвет ще заседава на 24 юни
Експозицията „Добруджанска младоженческа стая“ в „Двореца“ посрещна първите си посетители
Експозицията „Добруджанска младоженческа стая“ в „Двореца“ посрещна първите си посетители
13-ият Еньовски фолклорен събор „Край язовир Дрян“ ще се проведе днес
13-ият Еньовски фолклорен събор „Край язовир Дрян“ ще се проведе днес



Яндекс.Метрика