Начало >Добруджа >Регионални

Поздрав кмета на Община Генерал Тошево по повод Деня на Конституцията

16.04.2026 г. 10:48:53 ч.
/
Поздрав кмета на Община Генерал Тошево по повод  Деня на Конституцията
Кметът на Генерал Тошево Валентин Димитров отправя поздрав по случай 16 април - Ден на Конституцията и професионален празник на българските юристи и съдебни служители.

Уважаеми юристи и съдебни служители,

   Приемете моите най-искрени поздравления по повод 16 април – Деня на Конституцията на Република България и вашия професионален празник!

   Вашата мисия е не само отговорна, но и дълбоко морална – да отстоявате принципите на правото, да защитавате справедливостта и да съхранявате достойнството на закона. Чрез своята всеотдайност и отдаденост. Вие допринасяте за изграждането и утвърждаването на доверието в правовия ред и демократичните ценности на обществото.

   В динамичния свят, в който живеем, вашата роля остава изключително значима – да бъдете гарант за законността и защитата на основните човешки права. Нека вашата компетентност и почтеност продължават да бъдат пример и вдъхновение за младите поколения юристи!

   Пожелавам Ви здраве, сили и увереност във вашата отговорна мисия, както и още много успехи в служба на върховенството на закона и справедливостта!
 

Честит празник!
 
Валентин Димитров    
Кмет на Община Генерал Тошево


Коментирайте
Подобни новини
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
Днес Исторически музей – Генерал Тошево организира ден на отворени врати
12-ото издание на Националния фестивал на лавандулата е днес в Генерал Тошево
12-ото издание на Националния фестивал на лавандулата е днес в Генерал Тошево
Над 2 500 изпълнители ще се включат днес в събора „Песни и танци от слънчева Добруджа“ край село Дебрене
Над 2 500 изпълнители ще се включат днес в събора „Песни и танци от слънчева Добруджа“ край село Дебрене
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево
Военноморските сили унищожиха дрон, открит в морето край Кранево



Яндекс.Метрика