Начало >Добруджа >Общество

При голям интерес премина Седмицата на отворените врати във Ветеринарната гимназия в Добрич

21.03.2026 г. 11:44:13 ч.
/
При голям интерес премина Седмицата на отворените врати във Ветеринарната гимназия в Добрич
Седмицата на отворените врати в Професионалната гимназия по ветеринарна медицина премина изключително емоционално и вдъхновяващо. Събитието събра ученици от различни училища, които проявяват интерес към специалностите, предлагани в гимназията, както и представители на фирмите партньори – БЕЛУН ОРГАНИКС ЕООД и ИЗИДА ООД.
Гостите имаха възможност да се запознаят отблизо с учебната среда,  материална база и  възможностите  за развитие, които училището предлага. Представителите на бизнеса споделиха ценен практически опит и подчертаха значението на доброто сътрудничество между образованието и реалния сектор.
Ръководството на гимназията изразява своята благодарност към всички ученици и гости, които са се включили  и допринесли  за атмосферата на събитието.

Коментирайте
Подобни новини
Адреси с нарушено водоподаване
Адреси с нарушено водоподаване
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа



Яндекс.Метрика