Приключи общинският етап на Ученическите игри по волейбол за девойки - 8-10 клас

18.03.2025 г. 08:55:04 ч.
/
Приключи общинският етап на Ученическите игри по волейбол за девойки - 8-10 клас
Вчера завърши общинският етап на Ученическите игри по волейбол за девойки - 8-10 клас.
На първо място се класира отборът на ЕГ „Гео Милев“. Втори са девойките на  СУ „Св. св. Кирил и Методий”. На трето място е СУ „Св. Климент Охридски“.
Победителят придобива право да участва в следващия  етап на Ученическите игри.

Общинският етап на игрите се финансира от Община Добрич и се организира от сдружение Училищен Спорт Туризъм и Младежки Дейности/УСТМД/ - Добруджа.



Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика