Начало >Добруджа >Общество

Протестиращите в Добрич с призив:Събуди се, Добрич!

18.07.2020 г. 09:15:39 ч.
/
Протестиращите в Добрич с призив:Събуди се, Добрич!
За шести ден добричлии протестираха снощи на площад "Свобода". Голяма част от хората  участват от първия ден и продължават да излизат всяка вечер. В края на протеста няколко наши съграждани отпътуваха с влака за София, за да се присъединят към протестиращите там и да покажат, че Добрич е съпричастен с исканията им: оставка на правителството на  Борисов-3, оставка на главния прокурор Иван Гешев и смяна на системата на управление, която в продължение на 30 години съсипва българския народ, съобщават от протестиращите. "Събуди се, Добрич! Уважаеми съграждани, изгонете страха от душите и мислите си! Елате на протестите! Направете го заради децата и внуците си! Бъдете човеци, защитете достойнството си! В понеделник, 20 юли, заповядайте на площад Свобода. Началото е от 18.30 часа!" Това е призивът, който от снощи  отправят недоволните добричлии, които последователно отстояват исканията на народа.
Снимка:dobrudjabg.com

Коментирайте
Подобни новини
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Д-р Жанина Калинкова: МБАЛ-Добрич запази своята устойчивост и продължава да се развива (ВИДЕО)
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Над 2 млн. евро европейско финансиране за бизнеса в област Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
Четвърта национална изложба на българския комикс гостува в Добрич
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)
„Аз съм ти фен“ - новата песен на деветгодишната Надежда от Студио „Зонели“ (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика