Начало >Добруджа >Общество

Работник е със счупен прешлен след падане от скеле в Генерал Тошево

20.05.2020 г. 12:38:50 ч.
/
Работник е със счупен прешлен след падане от скеле в Генерал Тошево
37-годишен мъж е пострадал при трудова злополука в Генерал Тошево, съобщават от ОД на МВР. Вчера, около 13:50 часа е получено съобщение за възникнала трудова злополука в склад на територията на град Генерал Тошево. Установено е, че при ремонтни дейности, 37-годишен мъж пада от строително скеле. Пострадалият е настанен в МБАЛ Добрич със счупен първи ломбален прешлен. Уведомена е Инспекция по труда град Добрич.
 

Коментирайте
Подобни новини
Ученическа конференция на тема  „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Ученическа конференция на тема „Свободата като лична и колективна концепция“ организира ЧГ"Райко Цончев"
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Свилен Трифонов: Предложените промени в осигуряването на държавните служители са стъпка към повече справедливост
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Поради технически причини дирекция „Местни данъци и такси“ днес няма да работи с граждани
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител
Областният управител с поздрав по повод 23 юни - Ден на държавния служител



Яндекс.Метрика