Начало >Добруджа >Общество

Разнообразни дейности в програмата "Еко Лято" при Младежки център - Добрич

30.07.2020 г. 13:43:22 ч.
/
Разнообразни дейности в програмата "Еко Лято" при Младежки център - Добрич
Продължават дейностите на Програма "Еко Лято 2020" при Младежки център – Добрич. От началото на седмицата участниците в лятната програма имаха различни занимания.
Едно от тях е Работилница "Хвърчила". С пускането на хвърчила участниците в "Еко лято" калиха своето търпение, усъвършенстваха координацията си и умението за концентрация.
Добрин Тодоров, специалист водно спасителна служба към БЧК запозна малчуганите с основните правила за водна безопасност в басейни и водни паркове. Основната цел е децата и младежите да се запознаят с водата и да се научат безопасно да контактуват с нея.
В продължение на три последователни дни младежите и децата от Програма „Еко лято 2020“ изследват вредните навици. Освен, че ще разбират за ефективни начини за справяне с навиците, те изпробваха и силата на собствената си воля, цял преди обед да не използват мобилните си телефони.

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика