Резултати от общинския етап на Ученическите игри по тенис на маса за юноши - 11-12 клас

06.03.2025 г. 08:59:35 ч.
/
Резултати от общинския етап на Ученическите игри по тенис на маса за юноши - 11-12 клас
Общинският етап на Ученическите игри по тенис на маса за юноши - 11-12 клас, се проведе вчера.

Получи се следното класиране:
1.  ЕГ „Гео Милев”                                 
2.  ПМГ „Иван Вазов”
3.  ПГТОЛП
4. ЧПГТП „Райко Цончев”
5. ПГТ „П. К. Яворов“
6. ФСГ „Васил Левски”

Победителят придобива право да участва в следващия областен етап на Ученическите игри.
Общинският етап на Ученическите игри се финансира от Община Добрич и се организира от сдружение Училищен Спорт Туризъм и Младежки Дейности/УСТМД/ - Добруджа.



Коментирайте
Подобни новини
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ФУТБОЛ: Ясни са всички 1/16-финали на Световното и пътят на отборите до финала
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
ТЕНИС: Българи триумфираха на международния турнир J60 Izida Cup в Добрич
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Състезателят на "Добруджа 07" Ивайло Бориславов с титла от ДП по плажен волейбол U19
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”
Блестящо представяне на СКХГ “Виктория Добрич” на Държавното първенство “Гимнастрада”



Яндекс.Метрика