Самолетът на "Флай Дубай" се е разбил с 400км/ч

20.03.2016 г. 13:36:35 ч.
/
Самолетът на "Флай Дубай" се е разбил с 400км/ч
Ден на траур в Ростов на Дон заради разбилия се вчера самолет на дубайската авиокомпания "Флай Дубай" ("Fly Dubai"), на борда на който загинаха 62 души - 16 чужденци и 46 руснаци.
От тях седем души е екипажът. 
Боинг 737-800 e изпълнявал полет от Дубай, но над Ростов на Дон е имало ужасни метеорологични условия. 
През цялата нощ хиляди хора поднасяха цветя на входа на терминала. 
С едноминутно мълчание беше почетена паметта на 62-мата загинали.
По първоначалните оценки на следствието ударът в земята е бил още в началото на пистата с около 400 километра в час. И двете черни кутии са открити и изпратени за анализ в Москва. 
Източник: БТА
Източник:Vesti.bg

Коментирайте
Подобни новини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Британският премиер подаде оставка
Британският премиер подаде оставка
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари



Яндекс.Метрика