Седмица преди Коледа – билети за автобусите няма!

16.12.2015 г. 09:47:38 ч.
/
Седмица преди Коледа – билети за автобусите няма!
По-малко от седмица преди Коледа билетите за редовните междуградски линии на автобусите за по-големите градове свършиха. 
Пътуващите за празничните дни между 24 и 27 декември са купили своите билети още в началото на месеца, съобщава "Монитор". Тъй като по-големите фирми превозвачи предлагат онлайн закупуване, голяма част от клиентите са избрали да си вземат билет именно по този начин.
"Преди два дни купих последното място за автобуса за Русе, който тръгва от София на 23 декември в 16.30 часа", разказва жена. Тя решила да побърза с купуването на билета и затова влязла на 14 декември в онлайн системата на голяма транспортна фирма. Но било останало само едно място.
Същата била ситуацията в обратна посока. "Реших за по-сигурно да си купя билет и за Нова година и видях, че за 30-и декември почти всички места също са заети", обясни още русенката.
Трафик се очаква от и за България. Традиционно най-много автобуси ще тръгнат и ще пристигнат в Испания. Традиционни дестинации по Коледа и Нова Година са Германия, Холандия и Белгия.
Снимка:www.novini.bg
Източник:Dnes.bg

Коментирайте
Подобни новини
Радев отрече твърденията за замразяване на минималната работна заплата
Радев отрече твърденията за замразяване на минималната работна заплата
България и САЩ обсъдиха последните стъпки за отпадането на визите
България и САЩ обсъдиха последните стъпки за отпадането на визите
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
Олег Невзоров отрича за политически чадър: Не се чувствам виновен, никъде няма да избягам
Олег Невзоров отрича за политически чадър: Не се чувствам виновен, никъде няма да избягам



Яндекс.Метрика