Начало >Добруджа >Култура

Шеки идва с бандата си на третия „September Sun“

02.03.2020 г. 10:27:00 ч.
/
Шеки идва с бандата си на третия „September Sun“
За трета поредна година в Добрич ще се проведе рок фестивалът „September Sun“. Вече традиционното за града ни музикално събитие е организирано от клуб „The Maze”. Фестът отново ще бъде двудневен, като тази година датите са 4 и 5 септември. Сцената отново ще бъде до скейт парка в градската градина на Добрич.

Общо 10 групи ще участват на фестивала. Първата вечер ще бъде за феновете на по-твърдата музика, когато на сцената ще излязат метъл банди. Втория ден пък ще звучи рок. Вече е ясна и една от групите, които ще забият тогава. Ивайло Ранов – Шеки, който бе водещ на „September Sun“ 2018, пристига със своята банда „Sheky” на 5 септември. Той е познат на феновете на рока, освен с музиката си, и като репортер в телевизионното предаване „Денис и приятели“.

Коментирайте
Подобни новини
Културен афиш в Добрич за периода 22 – 28 юни
Културен афиш в Добрич за периода 22 – 28 юни
Влади Въргала влиза в роля в пиеса на д-р Хасан Ефраимов
Влади Въргала влиза в роля в пиеса на д-р Хасан Ефраимов
Представят книгата на Ивайло Дончев „Пътят от Каракол“
Представят книгата на Ивайло Дончев „Пътят от Каракол“
"Бароков концерт на свещи" ще изненада добричлии на 23 юни
"Бароков концерт на свещи" ще изненада добричлии на 23 юни



Яндекс.Метрика