Начало >Добруджа >Общество

Шестима от новорегистрираните пациенти с положителни резултати за коронавирус са в болница

23.07.2020 г. 12:57:04 ч.
/
Шестима от новорегистрираните пациенти с положителни резултати за коронавирус са в болница
Шестима от новорегистрираните пациенти с положителни резултати за коронавирус са хоспитализирани. 18 са новорегистрираните положителни случаи на COVID-19 на територията на област Добрич, показват данните за днес на Единния информационен портал. Д-р Светла Ангелова – директор на Регионална здравна инспекция Добрич и секретар на Областния координационен щаб уточни, че новите пациенти са шестима мъже на възраст от 22 г. до 82 г. и 12 жени на възраст от 31 г. до 76 г.
Шестима от новорегистрираните пациенти с положителни резултати за коронавирус са хоспитализирани – двама мъже и четири жени. От лицата с положителна проба има и един лекар, който не работи в лечебната мрежа, добави д-р Ангелова.
Източник:Областна администрация

Коментирайте
Подобни новини
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика