Начало >Добруджа >Общество

Шестима от новозаразените в Добрич са настанени за лечение в болница

17.08.2020 г. 12:16:06 ч.
/
Шестима от новозаразените в Добрич са настанени за лечение в болница
Днес в Единния информационен портал са регистрирани 8 нови случая с положителен резултат за COVID-19. Директорът на Регионална здравна инспекция и секретар на Областен координационен щаб д-р Светла Ангелова съобщи, че това са пет жени на възраст от 36 г. до 69 г. и трима мъже на възраст от 58 г. до 73 г. Две от жените са настанени за лечение в УМБАЛ Св”. Марина”- Варна, една е пациент на МБАЛ Добрич. Другите две лица са се изследвали по свое желание и са поставени в изолация и на домашно лечение. Тримата мъже, чийто проби са положителни и регистрирани в системата са настанени за лечение в МБАЛ Добрич.
По отношение на регистрираните в неделя – 16.08.20 г., два положителни резултата, д-р Ангелова поясни, че това са две жени на възраст 63 г. и 55 г., изследвали се по собствено желание. Поставени са в изолация и домашно лечение.

Коментирайте
Подобни новини
Ученици от ЕГ „Гео Милев”  ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Ученици от ЕГ „Гео Милев” ще изследват как се пише за аутизма в художествената литература
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
Почитаме паметта на Свети Самсон Странноприимец
27 юни е Световен ден на риболова
27 юни е Световен ден на риболова
Адреси с нарушено водоподаване
Адреси с нарушено водоподаване



Яндекс.Метрика