Сирийската опозиция: Армията на Асад продължава да атакува

27.02.2016 г. 11:40:19 ч.
/
Сирийската опозиция: Армията на Асад продължава да атакува
Една от сирийските опозиционни групи в северозападната част на Сирия съобщи, че е била обект на нападение от страна на правителствените войски, предаде Би Би Си.  Трима бойци от опозиционните сили са били убити при сражение с армията на Асад, предаде агенция „Ройтерс” с позоваване на представител на опозицията.  Инцидентът е станал близо до границата с Турция.  Засега няма коментар от страна на Дамаск по случая. Най-малко още двама души са загинали при взрив на кола-бомба в покрайнините на град Саламия в западната сирийска провинция Хама. Засега никой не е поел отговорност за атаката, извършена часове след началото на примирието в страната.
Снимка:www.faktor.bg
Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари
Лос Анджелис обяви извънредно положение заради голям пожар в хладилен склад
Лос Анджелис обяви извънредно положение заради голям пожар в хладилен склад
Два влака се сблъскаха северно от Лондон
Два влака се сблъскаха северно от Лондон



Яндекс.Метрика