Начало >Добруджа >Общество

Служителка в КАТ със съмнение за коронавирус, затворено е гише номер 6

23.07.2020 г. 16:13:30 ч.
/
Служителка в КАТ със съмнение за коронавирус, затворено е гише номер 6
Едно от най-важните гишета в КАТ Добрич - номер 6, е затворено от вчера следобед, съобщи за медийна група Добруджа наш съгражданин. Служителката, която обслужва гишето, се почувствала зле и се е прибрала вкъщи, като предстои да й бъде направен тест за коронавирус. Затварянето на гишето обаче създава редица неудобства за гражданите. На него се връчват наказателните постановления, отнетите книжки, удостоверения за явяване на психотестове и др.

Заместник-началникът на КАТ Димитър Димитров потвърди информацията, като увери, че се прави всичко възможно, за да се възстанови нормалната дейност, но това ще стане най-рано в началото на следващата седмица. „Някои от услугите ще бъдат прехвърлени към други гишета, но за някои е нужно повече време”, обясни Димитров.
 
Снимка:Архив, ИА Добруджа

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика