Начало >Добруджа >Криминални

Солидно почерпен водач се заби с колата си в пожарен хидрант в Добрич

03.06.2026 г. 09:32:09 ч.
/
Солидно почерпен водач се заби с колата си в пожарен хидрант в Добрич
Водачът на автомобила, който се удари вчера в пожарен хидрант в близост до сградата на Полицията, е бил употребил солидно количество алкохол. Това става ясно от бюлетина на ОД МВР.
Вчера, около 17:20 часа е получено съобщение за възникнало ПТП на кръстовището на улица „Максим Горки“ и булевард  „Трети март“ в град Добрич.
На място е установено, че лек автомобил „Фолксваген“, управляван от 62-годишен мъж се удря в пожарен хидрант на тротоар.
Извършената проверка за употреба на алкохол с техническо средство, установява наличието на 2,67 промила. Мъжът е задържан за срок до 24 часа.
Автомобилът е иззет по надлежен ред. По случая е образувано бързо полицейско производство.
Снимка:Нина Николова-Димова/Фейсбук група Виждам те КАТ

Коментирайте
Подобни новини
Две катастрофи с пострадали шофьори вчера в област Добрич
Две катастрофи с пострадали шофьори вчера в област Добрич
Задържаха мъж за домашно насилие в Добрич
Задържаха мъж за домашно насилие в Добрич
Задържаха 49-годишен мъж с кокаин в село Овчарово
Задържаха 49-годишен мъж с кокаин в село Овчарово
Домашен арест за скотовъд, отглеждал коноп и държал марихуана в каварнеско село
Домашен арест за скотовъд, отглеждал коноп и държал марихуана в каварнеско село



Яндекс.Метрика