Спират тировете по магистралите за голямото завръщане

02.01.2016 г. 13:49:18 ч.
/
Спират тировете по магистралите за голямото завръщане
Камиони с тегло над 12 тона няма да се движат утре по автомагистралите и натоваренитеe пътища от 14 до 20 часа, информира АПИ. 
Целта е повишаване на безопасността при пътуване и увеличаване на пропускателната способност на пътната инфраструктура. Очаква се интензивно движение на входовете на София, по автомагистралите "Тракия", "Хемус" и "Струма" по пътя София - Кулата. Необходимо е шофьорите да карат внимателно и със скорост, съобразена с метеорологичните условия, да спазват въведените ограничения, пътната сигнализация и указанията на "Пътна полиция". Ограничението не важи за превозващи бързоразвалящи се хранителни продукти и товари на температурен режим, живи животни и опасни товари. Утре от 10:00 ч. до 16:30 ч. ще има две ленти в посока Перник - София по пътя през Владая. Заради ремонти по западната дъга на Софийския околовръстен път е възможно да има затруднения в района на обекта за трафика към Калотина. Необходимо е шофьорите да карат внимателно и да спазват въведената пътна сигнализация.
 
Снимка:85.14.28.164
Източник:Dnevnik.bg

Коментирайте
Подобни новини
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
Стойността на малката потребителска кошница остава около 55 лева
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му



Яндекс.Метрика