Стинг идва у нас, ще пее на 16 септември!

30.05.2017 г. 09:52:58 ч.
/
Стинг идва у нас, ще пее на 16 септември!
Голямата звезда на световната сцена Стинг идва за концерт у нас. Той ще излезе на сцената на "Арена Армеец" на 16 септември, съобщиха организаторите от София Мюзик Ентърпрайсис.
София е една от една от спирките в супер успешното турне 57th & 9th, промотиращо последния албум на гениалния музикант.
През февруари тази година Стинг стартира турнето в Северна и Южна Америка, Мексико и Европа, като всички концерти бяха разпродадени за отрицателно време.
"В сърцевината на това, което Стинг прави, е висш талант за писане на текстове, леещи се мелодии, дръзки ритми и изпълнени със смисъл текстове, предадени от музикален майстор, чието истинско постижение са изпълнения на възможно най-високо ниво. Това шоу заслужава почетен медал!", пише в своето ревю The Telegraph, Великобритания.
След огромния успех при старта на турнето, Sting ще превземе Азия и ще има участия на фестивали из Европа през лятото, а есента ще свири в избрани градове в Европа. За наша радост ще го видим и в София на 16 септември. Освен парчета от новия му албум, ще чуем и всички обичани хитове на британския гений.
Снимка:assets1.classicfm.com
Източник:Dnes.bg

Коментирайте
Подобни новини
Демерджиев: Злите езици говорят, че зад фирмите, доставящи мантинели, стои бивш премиер
Демерджиев: Злите езици говорят, че зад фирмите, доставящи мантинели, стои бивш премиер
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
БАБХ е изтеглила над 6 тона фалшиво краве масло от пазара
БАБХ е изтеглила над 6 тона фалшиво краве масло от пазара
Финансовият министър настоя: Бюджет 2026 е бюджет на реалността!
Финансовият министър настоя: Бюджет 2026 е бюджет на реалността!



Яндекс.Метрика