Състезател на Добруджа 07 - четвърти в страната по плажен волейбол

08.07.2013 г. 11:00:00 ч.
Волейболистът на „Добруджа 07" Калоян Канев (последният вдясно) и неговия партньор Свилен Филипов завършиха на четвърто място в крайното класиране на Националното първенство по плажен волейбол Mtel Beach Masters 2013, което се проведе в София. На малкия финал те загубиха с 2:0 (21:11, 21:17) от представителите на България в предстоящото Европейско първенство за младежи до 22 години във Варна Мартин Иванов и Бранимир Грозданов.
Преди това сензационните участници в полуфиналите – Канев и Филипов, загубиха от станалите в последствие шампиони - Николай Колев и Константин Митев с 2:0 (21:19, 21:14) след много оспорван първи гейм. Те дадоха всичко от себе си да бъдат равностойни на своите по-опитни противници, но не успяха да сътворят нови подвизи.