ТЕНИС: Гришо със загуба на двойки в Индиън Уелс

14.03.2015 г. 09:43:00 ч.
/ ИА Добруджа
Първата ракета на българския тенис при мъжете Григор Димитров отпадна още след първия си мач при двойките на силния турнир в Индиън Уелс, САЩ.
Хасковлията и американецът Марди Фиш, който дълго отсъстваше от корта, загубиха в първия кръг от Давид Ферер и Фернандо Вердаско с 3:6, 4:6, като двамата издържаха само 63 минути.
Испанското дуо стигна до пробив още в първия гейм на мача, а при 5:3 Ферер и Фернандо направиха още един пробив и така взеха първия сет без особени трудности.
Вторият сет започна също по-добре за испанците и те пробиха за 3:1 гейма, но Гришо и Марди веднага върнаха пробива, а след това изравниха геймовете на 3:3.
При 5:4 испанците обаче достигнаха до решителен пробив и благодарение на него спечелиха и самия мач.

Източник:Dnes.bg