ТК „Добруджа“ с 9 състезатели на турнира по двойки MOS CRACIUN в Букурещ

12.12.2025 г. 09:43:22 ч.
/
ТК „Добруджа“ с 9 състезатели на турнира по двойки MOS CRACIUN в Букурещ
Девет състезатели на Тенис клуб „Добруджа“ ще представят България на едно от най-мащабните събития в аматьорския тенис в региона – 11-ото издание на турнира по двойки MOS CRACIUN в Букурещ. Те ще се включат във всички осем формата на надпреварата.

Турнирът ще се проведе от 12 до 14 декември на кортовете на ТК „Херестрау“. За участие са подали заявки общо 101 отбора, а срещите ще се играят на девет корта. Началото на мачовете е днес от 18:00 часа.

Коментирайте
Подобни новини
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори



Яндекс.Метрика