Три медала за състезателите на "Хищник" от междуучилищния турнир по канадска борба в Стара Загора

19.12.2025 г. 16:52:53 ч.
/
Три медала за състезателите на "Хищник" от междуучилищния турнир по канадска борба в Стара Загора
И двамата представители на добричкия клуб по канадска борба „Хищник“, които участваха на Междуучилищния турнир по канадска борба в Стара Загора днес, се отличиха с медали.

Пламен Димитров завоюва сребърен медал на дясна ръка, докато дебютантът Димитър Чавдаров спечели злато на лява ръка и бронз на дясна. Председателят на клуба Захари Стоянов съдийства по време на надпреварата, за което получи благоарствен приз от домакините.

Турнирът се проведе в гимназия „Джон Атанасов“ и бе разделен по възрастови и теглови категории – ученици от 8-и до 10-и клас и над 10-и клас, както и до 80 килограма и над 80 килограма. 
 

Коментирайте
Подобни новини
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори



Яндекс.Метрика