Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин

24.06.2026 г. 09:24:46 ч.
/
Трима души са открити мъртви в общежитие в Угърчин
Трима души са били открити мъртви в общежитие в Угърчин, научи NOVA от свои източници. Сигналът е подаден през нощта на спешния телефон 112. Става дума за две лица от женски пол и един мъж.
По информация на NOVA трагедията е започнала след възникнал конфликт между няколко души, намиращи се в общежитието. По предварителни данни спорът е бил свързан с лични отношения и любовен триъгълник.
Източници на NOVA твърдят, че при разразилата се разпра мъж, за когото се съобщава, че е с криминално минало, е нападнал с нож пълнолетна жена и мъж, които са били на мястото. Двамата са получили смъртоносни наранявания.
Свидетел на случилото се е станало 15-годишно момиче. По първоначална информация, след като видяло нападението, то скочило от тераса на сградата в опит за бягство. Данните сочат, че момичето не е станало жертва на насилие, а е починало вследствие на тежките травми от падането.

След подадения сигнал на място са изпратени полицейски екипи и медици. Задържан е и заподозрян. По информация на NOVA общежитието се използва за настаняване на хора в затруднено социално положение. Към момента не е ясно какви са точните взаимоотношения между участниците в конфликта с фатален край.
Източник:Nova.bg

Коментирайте
Подобни новини
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Земеделското министерство въвежда единна система за проследяване на храните
Радев отрече твърденията за замразяване на минималната работна заплата
Радев отрече твърденията за замразяване на минималната работна заплата
България и САЩ обсъдиха последните стъпки за отпадането на визите
България и САЩ обсъдиха последните стъпки за отпадането на визите
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители
Правителството, синдикатите и бизнесът не се разбраха за осигуровките на държавните служители



Яндекс.Метрика