/
Трима възпитаници на школата на ВК "Добруджа 07" влизат в мъжкия отбор за новия сезон, съобщават от клуба.
Това са Николай Иванов, Иво Катранджиев и Антонио Дончев.

Николай Иванов е посрещач, роден 2006 година.
Ученик в СУ "Св. св. Кирил и Методий", тренира в школата на Добруджа 07 от 4 години. Николай Иванов е състезател в отбор кадети участвали във финалния турнир на държавното първенство с треньори - Веселин Великов и Пламен Великов.

Иво Катранджиев е посрещач, роден 2005 година.
Ученик в ПГВМ "Проф. д-р Г. Павлов", тренира в школата на Добруджа 07 от 5 години.
Иво Катранджиев е капитан на отбор кадети, участвали във финалния турнир на държавното първенство с треньори - Веселин Великов и Пламен Великов.

Антонио Дончев е разпределител, роден 2007 година.
Ученик в ПМГ "Иван Вазов", тренира в школата на Добруджа 07 от 5 години.
Антонио Дончев е капитан на отбор прекадети, участвали във финалният турнир на държавното първенство с треньори - Веселин Великов и Пламен Великов, повикан за лагер-подготовка с националния отбор за същата възраст.
Младият разпределител направи дебют за мъжкия отбор през изминалия сезон в срещата от 17-ия кръг на Ефбет Супер Волей срещу отбора на Дея спорт (Бургас).

Ръководството на клуба смята да разчита на кадрите от своята школа и за напред да продължи да интегрира най-талантливите състезатели в представителния ни тим.