Начало >Добруджа >Криминални

Трима задържани вчера в областта заради шофиране след употреба на алкохол или наркотици

20.07.2023 г. 12:15:35 ч.
/
Трима задържани вчера в областта заради шофиране след употреба на алкохол или наркотици
Трима водачи са били задържани вчера, след като са спрени за проверка от екипи на Пътна полиция. В град Добрич от автопатрул на Първо РУ Добрич е извършена  проверка на 40-годишна жена, която е управлява „Ауди А3“. Тя е тествана с техническо средство - установена е употреба на марихуана. Жената е задържана за 24 часа. Образувано е досъдебно производство.
В град Добрич е извършена  проверка на лек автомобил „Фолксваген Туран“ с 54-годишен водач. Установено е, че водачът управлява МПС след употреба на алкохол – 1,65. Мъжът е задържан за 24 часа, образувано е бързо производство.
 
В град Балчик, при извършена проверка на лек автомобил „Рено Меган“ с 59-годишен водач, се установява употреба на алкохол – 1,51 промила. Мъжът е задържан за 24 часа, образувано е бързо производство.

Коментирайте
Подобни новини
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Кола се преобърна снощи на булевард в Добрич
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха двама за кражба на телевизор и аудиотехника от жилище в Каварна
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Задържаха 33-годишен мъж при акция срещу наркотиците в Добрич
Трима  задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие
Трима задържани за притежание на наркотици в Добрич за денонощие



Яндекс.Метрика