Турската полиция арестува трима българи в Сома (снимка)

20.03.2016 г. 09:42:11 ч.
/
Турската полиция арестува трима българи в Сома (снимка)
Трима български граждани бяха заловени от турската полиция при източване на стотици дебитни и кредитни карти в град Сома, съобщава  24rodopi.com, цитирайки  журналисти от Маниса. Групата, състояща се от двама мъже и една жена, е поставила на 12 март скиминг устройство в банкомат, намиращ се на главната улица в град Сома, област Маниса. След като полицията е засякла, че стотици сметки са източени, а сумата е преведена по сметка в чужбина, е започнало техническо и физическо наблюдение на банкомата, в който е било поставено скиминг устройството. Няколко дена след източването на сметките, групата от България отново се е появила пред банковия клон на бул. „Фатих" в Сома. Последвала спецоперация и задържане на бандитите. От полицейското управление в Сома съобщават, че арестуваните се разпитват и ще бъдат изправени пред съда.

 
Снимка:dobrudjabg.com
Източник:Novini.bg

Коментирайте
Подобни новини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Белгия спира част от влаковете заради очаквани рекордни горещини
Британският премиер подаде оставка
Британският премиер подаде оставка
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Две трети от европейците биха подкрепили връщането на Великобритания в ЕС
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари
Зеленски предупреди за нови масирани руски удари



Яндекс.Метрика