УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ: Проведоха се състезанията по бадминтон за момчета (5-7 клас)

17.12.2025 г. 13:44:10 ч.
/
УЧЕНИЧЕСКИ ИГРИ: Проведоха се състезанията по бадминтон за момчета (5-7 клас)
Общинските ученически игри 2025/2026 г. продължиха вчера със състезания по бадминтон за ученици от V–VII клас (момчета). Срещите се проведоха в спортна зала „Русалка“.
В надпреварата участваха отбори от училища в община Добрич, които демонстрираха отлична спортна подготовка, спортсменство и желание за победа.

След  много оспорваните срещи класирането е следното:
Бадминтон – V–VII клас (момчета):
1. ОУ „Панайот Волов“
2. ОУ „Хан Аспарух”
3. ОУ „Стефан Караджа“

Отборът, класирал се на първо място, продължава към следващите етапи на Ученическите игри, където ще представя достойно своето училище и град Добрич.

Общинските ученически игри се организират от Община град Добрич и Сдружение „Училищен спорт, туризъм и младежки дейности – Добруджа“, и финансово обезпечена от Община Добрич.



Коментирайте
Подобни новини
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
СКГ „Алексия“ с 6 златни медала от Държавното първенство "Гимнастрада"
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
ФУТБОЛ: Стефан Славов ще бъде помощник на Диян Божилов, Радомиров остава в щаба
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
КАРАТЕ: Пеньо Пенев над всички и на „ката“, и на „кумите“ на републиканското за полицаи
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори
ВОЛЕЙБОЛ: Четирима състезатели, свързани с ВК „Добруджа 07“, са част от националните отбори



Яндекс.Метрика