Начало >Добруджа >Общество

Ученичка от СУ "Свети Климент Охридски" участва в "Иде нашенската музика" по БНТ

24.02.2019 г. 07:48:42 ч.
/
Ученичка от СУ "Свети Климент Охридски" участва в "Иде нашенската музика" по БНТ
Симона Йорданова, ученичка от X клас в СУ "Свети Климент Охридски" с преподавател Мария Димитрова взе участие в предаване на БНТ "Иде нашенската музика".
Симона е отличена като лауреат на Националния музикален и танцов конкурс "Пиленце пее" през ноември 2018г. в София, където завладява не само публиката, но и журито и бе наградена със златен медал.
Народната певица Светла Караджова (организатор на конкурса)  от квартет "Славей" оправя поканата за телевизионна изява на гимназистката.
Предаването с изявата на младия талант ще се излъчи на 2 март от 13.00 часа по БНТ 1 по повод Националния празник Трети март.

Коментирайте
Подобни новини
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
Четири жени от област Добрич посетиха европарламента по покана на евродепутата Ивайло Вълчев
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
С ремонт за над 2.5 млн. евро Домът за стари хора в Добрич е напълно модернизиран (ВИДЕО)
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич
Няколко дни до концерта на ПФА „Добруджа“ и Ансамбъл „Пирин“ в Добрич



Яндекс.Метрика