Начало >Добруджа >Регионални

Ученици от Балчик представят Час по родолюбие

11.02.2016 г. 13:04:24 ч.
/
Ученици от Балчик представят Час по родолюбие
Час по родолюбие ще се проведе на 18 февруари от 13:00 часа в галерия „Тихото гнездо” в Двореца в Балчик. Участие в него ще вземат ученици от ОУ „Антим I” в Балчик. Темата е свързана с мястото на Родината в нашите сърца. В рамките на събитието ще бъде представена изложба от рисунки на четвъртокласници от училището, както и филм-презентация на тема „България”.
Източник:ИА ДОБРУДЖА

Коментирайте
Подобни новини
ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Ген. Тошево успешно реализира проект „CHANGE“ – „Да изберем здравето и природата за глобална защита“
ОУ „Христо Смирненски“ – гр. Ген. Тошево успешно реализира проект „CHANGE“ – „Да изберем здравето и природата за глобална защита“
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)
Малки и големи се изявиха на сцената 13-ия Еньовски събор „Край язовир Дрян“ (СНИМКИ)
Добрички общински съвет ще заседава на 24 юни
Добрички общински съвет ще заседава на 24 юни
Експозицията „Добруджанска младоженческа стая“ в „Двореца“ посрещна първите си посетители
Експозицията „Добруджанска младоженческа стая“ в „Двореца“ посрещна първите си посетители



Яндекс.Метрика