Начало >Добруджа >Общество

Ученици от ОУ „Стефан Караджа“ – Добрич с награди от национален конкурс

29.04.2026 г. 15:21:38 ч.
/
Ученици от ОУ „Стефан Караджа“ – Добрич с награди от национален конкурс
Ученици от Основно училище „Стефан Караджа“ – Добрич участваха в Национален конкурс за детска рисунка, литературна творба и автентична регионална рецепта на кулинарна тема „Рецептите на баба“ 2026.
 
Младите творци се представиха с картини. Четвъртокласничките Дорина Енчева и Йоана Воденичарова се завърнаха с втора награда, а трето място заеха Николета Димитрова от 3. клас и Симона Събчева от 4. клас.
 
Децата са част от клуб по изкуства „Четка и писалка“ с ръководител Р. Костадинова.
 
Конкурсът е организиран от Фондация „Пазител на традицията – Пазителите“ и Националния дворец на децата.
Снимка:ОУ "Стефан Караджа" - Добрич

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 22 юни
Времето на 22 юни
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Вестник ГЛАС: Образование – минало и бъдеще
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни
Общински съвет - Добрич ще заседава на 30 юни
Днес настъпва астрономическото лято
Днес настъпва астрономическото лято



Яндекс.Метрика