Начало >Добруджа >Общество

В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници

25.06.2026 г. 15:46:12 ч.
/
В ПГАС - Добрич връчиха дипломите на своите зрелостници
Професионалната гимназия по аграрно стопанство в Добрич тържествено изпрати своите зрелостници от Випуск 2026. На церемония вчера  дванадесетокласниците получиха дипломите си за средно образование – заслужено признание за положения труд, постоянството и постигнатите успехи през годините на обучение.

Специален жест към абитуриентите направи председателят на Добруджанския съюз на зърнопроизводителите Радостина Жекова. От нейно име зрелостниците получиха като подарък книга – символ на знанието и подкрепа за новото начало, което предстои пред младите хора.

Ръководството и преподавателите на гимназията пожелаха на своите възпитаници попътен вятър, смели мечти и много бъдещи успехи както в професионалния, така и в личния път.

 

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 26 юни
Времето на 26 юни
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Малко над 45 хиляди са реализираните нощувки в местата за настаняване през април
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Над 60 ученици от цялата страна участват в научната конференция в гимназия „Райко Цончев” (ВИДЕО)
Община Добрич отчете проект за екологосъобразна мобилност с 9 нови електробуса и модернизирани пешеходни пътеки (ВИДЕО)
Община Добрич отчете проект за екологосъобразна мобилност с 9 нови електробуса и модернизирани пешеходни пътеки (ВИДЕО)



Яндекс.Метрика