Валери Симеонов се чул с Борисов, засега "сделка" нямало

27.03.2017 г. 08:49:15 ч.
/
Валери Симеонов се чул с Борисов, засега "сделка" нямало
Чух се с Бойко Борисов още снощи. Поздравих и двете партии (ГЕРБ и БСП), но без допълнителни уговорки. Това заяви съпредседателят на Обединените патриоти Валери Симеонов в сутрешния блок на Нова телевизия.
По думите му, не е важно колко депутати ще формират мнозинството, а по-скоро е важно каква ще е програмата, по която ще работи. "И дали ще има такава обща програма", допълни той.
Попитан ще правят ли правителство с ГЕРБ или не, Симеонов отговори, че и двата варианта са възможни. "Това е процес на съгласуване на програмите. През 2014 години това отне около месец", каза той.
На въпрос дали са направили грешка с акцията си на границата с Турция той отбеляза, че не са направили грешка, защото това не е било предизборно мероприятие, а реален опит за спиране на автобуси.
Снимка:vevesti.bg
Източник:News.bg

Коментирайте
Подобни новини
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
"Маркет Линкс": При вот сега – ПБ увеличава, но доверието в премиера Радев пада
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Откриха 73 контрабандни бойни пистолети в автомобил на "Капитан Андреево"
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
Фенове на български тиктокър излизат на протест срещу задържането му
DARA ще разказва историята на България пред света
DARA ще разказва историята на България пред света



Яндекс.Метрика