Начало >Добруджа >Общество

Вандали потрошили чешма в градския парк на Добрич

03.08.2017 г. 10:39:15 ч.
/
Вандали потрошили чешма в градския парк на Добрич
Поредна вандалска проява върху общинска собственост в Добрич. Обект на вандалщина е станала чешмата, която се намира в градския парк, до паркинга над комплекс „Лебед”. Престъплението е извършено миналата седмица, като след потрошаването на чешмата, остатъците са почистени от общинско предприятие „Устойчиви дейности и проекти”. От община Добрич уточняват, че няма заделени средства за изграждането на нова чешма, но при първа възможност, отново на мястото ще бъде поставена такава. 
Управителят на ФСБ СОД Георги Панов обясни за радио Добруджа, че поражението е от нощта на голямата буря миналата седмица. Служители на охранителната фирма са чули шум от мястото и при пристигането им на място са видели, че джип се отдалечава. Вероятно при маневра на заден ход колата е блъснала чешмата.

Коментирайте
Подобни новини
Времето на 27 юни
Времето на 27 юни
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Временно затварят участък от ул. „Сан Стефано“ в Добрич заради ремонт
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
Областният управител обяви обществена поръчка за изпълнител на водноспасителна дейност за 7 неохраняеми плажа
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети
ПГ по ТОЛП – Добрич открива нов STEM център и високотехнологични кабинети



Яндекс.Метрика